Ziyaretçi Sayısı
 

Ak Parti Aybastı’da Adaylarını Tanıttı

Ak Parti Ordu Milletvekilleri Aday Tanıtımım programı nedeniyle dün Aybastı’ya çıkarma yaptılar. Ak Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili adayı ve Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN başta olmak üzere, Milletvekili Adayları Mustafa HAMARAT, Fatih Han ÜNAL, İhsan ŞENER, Harun ÇAKIR, Mustafa ÇAYA ve 23.Dönem Milletvekili Ayhan YILMAZ katıldılar. Aday tanıtımı elmaslar düğün salonunda yapıldı salon hınca hınca dolup taştı. Salonda yer bulamayanlar konuşmaları dışarıda caddeye  verilen ses sisteminden dinlediler.

Aday tanıtım programında ilk konuşmayı Aybastı İlçe Başkanı Ali rıza YAŞAR yaptı. Belediye Başkanımız İzzet GÜNDOĞAR’da Belediye Başkanlığını devraldıktan bugüne kadar yapılan hizmetleri anlattı. Başkan GÜNDOĞAR bundan sonraki yapacağımız hizmetlerde siz değerli milletvekillerimizin desteği ile daha güzel bir Aybastı yaratmayı hedeflediklerini belirtti. Daha sonra 23. Dönem milletvekili ve 24. Dönem Milletvekili adayı olan Mustafa HAMARAT kürsüye geldi.

Konuşmacılar arasında milletvekili Ayhan YILMAZ’da vardı. Sayın YILMAZ konuşmasında kendine komplo kurmak isteyenlerin çocuklarının da daha iyi bir Aybastı’da yaşasın diye çalıştıklarını bu azim ve şevkle çalışmaya devam edeceklerini 12 Haziran günü yapılacak olan seçimlerden yine Ak Partinin zaferle çıkacağını belirtti. Bunun için bütün Ak Parti ailesi olarak gidilmedik yer çalınmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Kürsüye en son AK Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN çıktı. Sayın ŞAHİN Aybastı’da kendilerine karşı gösterilen teveccühten memnun olduklarını bu ilgi ve sevgiye layık olmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, sizlerde bu şevk ve azim olduğu sürece bu dönem Ordu’da Ak Parti olarak 6–0 olacağını 6–0 yeterli görmediklerini Ayhan YILMAZ’la 7–0 yapacaklarını söyledi. Ayhan YILMAZ’sız bir Ordu siyaseti düşünmediklerini belirterek onun AK kadroda her zaman yeri hazır olduğunu söyledi. Fatsa Aybastı arasındaki yola da değinen Genel Sekreter bu yol bundan önce nasıl devam ettiyse bundan sonrada artarak daha seri bir şekilde yapımı devam edecektir. Dedi. Program adayların hep birlikte vatandaşları selamlamasıyla sona erdi.

Milletvekili adayları programın sonunda İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa MENDEŞ’i de makamında ziyaret ettiler.

 

 

 

 

   
 

Sayfanın tüm hakları Aybastı Belediyesi'ne aittir. Sayfa sorumlusu: Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü